Batuchan

sobota, 18 grudnia 2010

Dzien dobry sziestkie. Moja imie Batuchan, ja muslim meszczizna z Antalya, Turkiye. Ja bardzo przepraczać za moje polskie jezyka, ale ja jeszczia toprzie nie umiećz - ja przyjechal w Polska czeby studjuje.

Ja miećz teraz feria na studia i ja nudzicz sie - moje czijaciel pojehal w dom i mnie kobieta tez wrocic do swój chlopak, ale ja łapacz sliedzje. U nas w Turkje my lapać sljedzje w możia, wendkja miecz i lowije. W Polska teżie, ale lato.

Ja kochacz Polska, me drugija oczizna, ale ja nie kochacz zime. Ja nie mok lowicz sliedzje szto zimna i lody.  Ale ja czitał na foruma wentkazia, szto polskie wentkazia lapaćz sljedzi w przielemblje.

Jak kochacz lapaćz ryba i kcieć uczyćz śje lapaćz sledźja pod loda. Jaka wentka ja kupije? Mnie drugija czijaciel powiedziel, czo to fajna rzieczia jest, ale mnie nie podobacz - zimna mokra wiatr Polskije ziemie - on powiedziecz, szto przielemblja jak niedośtjepne kobieta. Czieba ja dobzie rozgziać i robić dziura, cieby sadzić wentka i ćzuje sljedzje.

Ja kczieć poznaj nowe czijaciel Krakow, coby mnie uczije kopać czierjemblja. Prosim?

Ja przepraciać polskie jezyka, ale ja sie uczić.

Pozdrawljam sziestkie,

Batuchan

Tagi: Batuchan
23:50, koziolek_matolek_1234 , Batuchan
Link Dodaj komentarz »
piątek, 03 grudnia 2010

Koziołek jest dumny ze swojego syna - Batuchana. Gdzie się nie pokaże, zbiera pochwały i oklaski. Na przykład Marek125 na forum audiostereo.pl napisał:

"Witam pięknie. Jestem skromnym filologiem z wykształcenia który z prawdziwą przyjemnością poznaje tajniki audiofilstwa; natomiast muszę stwierdzić, że stylizacja na obcokrajowca została napisana znakomicie; jedynym mankamentem demaskującym stylizację jest jej hiperpoprawność, moi znajomi z Turcji zrobiliby trochę błędów ortograficznych. (...)"

A wszystko to dlatego, że Batuchan postanowił zostać audiofilem :)))

 

Dzien dobry sziestkie. Moja imie Batuchan, ja muslim meszczizna z Antalya, Turkiye. Ja bardzo przepraczać za moje polskie jezyka, ale ja jeszczia toprzie nie umiećz - ja przyjechal w Polska czeby studjuje.

Moj czijaciel z Krakovia miecz wysoka klasa przęt HiFi. On bycz barco dobrze i grać pieknie. Kedy bycz un niego, słuchajem Doctor Alban. Ja miecz ta płyte, ale ja jej słuchac na boomboxie - ja nie melomana.

Ale ja u czijaciel uslyszał, szte ona być pikna nagranie - zwlaszcze piosenka czeszencz - jak by ja bycz na koncerta Doctora Albana. Był w pokuj, a słyszal wokolo tamtamy, Muszyne jakie szpiewa, gwizdka i każdy instrument mieli swoja miesca. Czijaciela powidzial, co plyte bycz dobrze nagrane i ja musziec tylko boomboxa smienicz na HiFi, ale ona mnie nie morzje pomoczi, bo jechacz na pol roka w USA.

I ja sie pytacz sie: z jeden tysiacz euro ja kupije dobrzie HiFi? Ja studjuje w Krakovia i odwiedzicz jeden sklep dla meloman (nazywacz sie jak taka lodzie podmorskie), ale tam taki pan Roberto to nie dobrze bycz dla mnie bo powiedzial, żeby ja z jeden tysiacz euro u niego nie szukal HiFi.

Czie ja w Krakovie miecz taka skljepa, czeby kupije użyta, ale dobra HiFi i mogle posluchacz?

......

......

......

Ja barco psziepraciać ale zle napisał - pan Roberto mile bycz ćlowieka, tylko on mnie muwil, szte jeden tysiacz euro ja nie kupje u niego kalumnie, wzmacniacze i CD dla melomany. On powiedziecz, co szkoda u niego te pieniąc udać bo to za male na dobra, nowa przięta i on mnie psziedać tylko cinema domowa, a tam ja muszyne co stoi bokiem nie slyszeć.
A Doctor Alban to parco topszie plyta nagrana bycz. I plany, i scena, i stereofobia bycz na wysokiej poziomnie. Tylko ja miecz plyta "One Love" oryginal wydanie z 1992 roka, Alemagne: BMG ARIOLA MUENCHEN GMBH na nim pisacz.
I jak sie ja polskie jazyka lepczie nauczyć, ja recenzja napisze we dziala opinie.

 

Pozdrawiam sziestkie,

Batuchan

 

Pana Roberta - Batuchan postrawiacz Czie i pytaćz, kiedy Ty pucziesz na piwo z kolega se studje ;)

23:14, koziolek_matolek_1234 , Batuchan
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 31 sierpnia 2010

Batuchan po raz pierwszy odwiedził nas tutaj. Tym razem odrodził się dzięki sąsiadowi który odwiedził mnie z butelką dżimbima. Jak już byliśmy zdrowo drinknięci, postanowiłem pokazać mu trolla na żywo i pociągnąłem fristajlem ;)

Dzien dobry sziestkie. Moja imie Batuchan, ja muslim meszczizna z Antalya.

Ja byc kiedys na useneta pregiez, ale to dawno dawno temu. Ja uczyc sie polskego jezyka. Ale mi nie latwo, bo ja poznacz jeden czijaciel z useneta pregiez, Luhu, ale on mnie polski jezyka nie uczic, on mnie francuski uczic.

I on Kafir, ale kocham jak bracie bo mi pokazuje szte ryby sledzi smakowac.

Luhu znaje wiela polskie kobieta i one mi pokazywac ze lizac czipy to takie polski tradycja, jak doner kebab tradycja moich alman kardeş i ja sie teraz na polskie kobieta nie gniewacz za mineta seks.

Ja szie nauczyc jescze mnogie polskiego jezyk bo ja dalej studijue w Krakow, ale teraz studiuje Koran w medres moich kardes na Kazimierzi i powolne mi to idzie.

A ja hczial napisac, co wy nie som dobre dziecie polskie oczyzne. Czoby u nas w Turkye, w Antalya, kczeli Hilal - znacze polowoksiezyc - zawiezc na cmentarz, my wszystkie muslimy kensim zrobic takim ludzie.

I ja kochac Polska moja nowa ojczyzna. I ja bronie Krysz w Warsawa jak Hilal w Turkye. I ja kensim zrobije tym sziestkie niewierne co Krysz prezidjenta zabiore. Tak mi dopomoze wsze.

Pozdrawiam sziestkie,

Batuchan

PS. Ja prziepracziam redaktora Gazjeta Wyborna, ale jak kcziec zalogowac, ja nie moge. Mnie pokazywacz ze nie ma takije konto batuchann, ale jak kce rejestrowacz, nie moge - pisze takije konto jest. Ale mogle rejestrowal konto "grondzie_w_prukwe_michnikowi" bo mnie drugie czijacziel powiedzial czto grondzie w prukwe to starodawne polskie jest slowo i redaktor Michnik bycz zadowolony i ja go uczczil.

Tagi: Batuchan
09:29, koziolek_matolek_1234 , Batuchan
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 13 sierpnia 2009

Ech, była to zgaszona za młodu świeca. Niestety prawie wszyscy na pręgu Koziołka rozpoznają od strzału... Pozdrowienia, Lolka ;)


Dzien dobry sziestkie.

Moja imie Batuchan, ja muslim meszczizna z Antalya, Turkiye. Ja byc studenta co przyjechal Krakow czeby studiuje - przepraciam za moje polskij jezyki, ale ja przyjechac april na kursa i jeszczia dobrze nie znaju.

Moja powiedziec cijacziel, ze byc taka useneta pregiez oby pozalic sie na rzecia roznych. Oto ja, Batuchan, poznalym wiela polskie kobieta ktorych zajezdzac do kurorta Antalya i one same bez swoje samcow byc. One straszna chciec sex uprawiac z turkiye chlopca.

U nas som wieksze muslimy i my sex robimy, ale one kobieta nie kciec zwykla sex tylko inny: one mowic mineta sex i kazac sobie lizac czipy. Jak muslim chlopca mowia co religie nasza nie pozwala lizac czipy, kobieta polkie nas przezywac od dzikus.

Ja nie wim, moza katolickie religia kazac polska chlopca lizac czipa kobieta, ale to nie byc dobra ziecz i ja pregiezia pietnuje to lizanie.

Pozdrawiam sziestkie,
Batuchan

PS. Ja tu jeszcia pisac na pregiezia bo tu ciekawia ludzi som i ja sie kciecz nauczyc lepsza polska jezyki.GG:23200496